OBRÁBĚNÍ CNC MACHINING

Soustružení

Obrábění železných kovů (11 109, 12 050,11 523 atd.), neželezných kovů (mosaz, bronz, měď, hliník), plastu, silonu a dalších. Výroba na CNC soustruzích od firmy TOS a MAZAK. Dodáváme výrobky pro automobilový a strojírenský průmysl, do Českých i zahraničních firem.

Frézování

Dodáváme výrobky zhotovené na obráběcím centru MCV 754. Jde o výrobky z kovů i plastů pro automobilový a strojírenský průmysl.
Naše výrobky exedujeme do Českých I zahraničních firem.

Kovovýroba

Provádíme svářečské a zámečnické práce. Výroba menších ocelových konstrukcí (vrata, rámy, mříže apod.).
Zajišťujeme úpravy povrchů, pískováním pozinkování, nástřik barvou.

Kovo Šiml

Firma s tradicí od roku 1990 se zaměřením na sériovou I kusovou výrobu výrobků pro automobilový a strojní průmysl. Obrábění železných kovů (11 109, 12 050,11 523 atd.), neželezných kovů (mosaz, bronz, měď, hliník), plastu, silonu a dalších. Výroba na CNC soustruzích od firmy TOS a MAZAK. Frézování na obráběcím centru MCV 754.

Na základě specifických požadavků zákazníka jsme schopni zajistit i povrchovou úpravu výrobků (černění, stříbření, niklování, zinek, elox atd.) Firma je schopna i výroby v oblasti zámečnických a svářečských prací, a také kusové výroby na soustruhu, plus výroby na automatických vačkových strojích od firmy MAS. Provádíme servis osobních a dodávkových automobilů, včetně náhradních dílů, vice v sekci Autoservis.